• Bahçe ofisi, stüdyo veya atölye oluşturmak için mükemmel olan geniş ve güneşli alan.
• Güneşli günlerde konforlu bir gölgeli alan veya yağmura karşı mükemmel bir koruma sağlayan şık çatı çıkıntısı.
• İlave ısı ve ses yalıtımı sağlayan çift camlı pencereler ve kapılar.
Arka bahçenizde rahat ve işlevsel bir ahşap kabin inşa etmek ister misiniz? Yalnızca depolama için değil, aynı zamanda rahat vakit geçirmek için de mükemmel olan kompakt bir çözüm arıyorsanız, DREUX mükemmel bir seçim olabilir! Bu kabin, bahçe alanınızı devasa yapılarla aşırı yüklemeyecek ve çeşitli amaçlar için çok işlevli bir çözüm olarak hizmet edecektir: bir ev ofisi, stüdyo veya atölye için mükemmel bir temel veya gün boyunca bahçede rahatça dinlenebileceğiniz bir yer.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1* 85 cm x 192 cm |
| Eaves height | 202,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 400 x 400 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 16 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 371 x 371 cm |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 243 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 23 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 70 cm |
| Roof Slope Ratio | 12,2° |
| Total Number of Rooms | 1 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 2* 138 cm x 105 cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV046




