Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Kabinin ön tarafında yer alan büyük, çift camlı pencereler ve kapılar içeride bol ışık ve rahatlık sağlar.
• Standart dışı asimetrik yapı – daha seçkin bir bahçe inşası çözümü arayanlar için mükemmel.
• Üstteki küçük pencere bölümleri iç mekana hoş bir dokunuş ve daha fazla ışık katar.
• Dış mekanda ilave dinlenme alanı yaratan yan çatı çıkıntısı.
Birçok bahçe kabini modeli arasında gezindiyseniz ve bu model ilginizi çektiyse, başka yere bakmayın! Bu şık bahçe kabini son derece pratik ve estetik özellikler sunuyor. ALABAMA, kompakt yapısı nedeniyle nispeten küçük bir arazi parçasına kolayca sığacak ve arka bahçenizi neşe, eğlence ve rahatlatıcı deneyimlerle dolduracaktır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 26 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 448x448 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 419x419 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 70cm x 192cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 273 cm |
| Sırt Yüksekliği | 358 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV305




